• 06 - 309 455 04
  • jutphaastrekkertrek@hotmail.com

Standaard klassen

3,5 ton standaardklasse Start: 13.00 uur
301 Kevin van der Grift Odijk David Brown 1210
302 John den Hartog Montfoort International 844-s
303 Dieter van Lier Everdingen David Brown 1200
304 Gerard Kok Montfoort International 824
305 Gert-jan Jansen Vianen New Holland T4.150 F
306 Gaby van Rooijen Utrecht International 733
307 Gerrit van Schajik Harmelen Fendt 305
308 Frank van Zuilen Montfoort John Deere 2130
309 Martijn Kromwijk IJsselstein John Deere 1630
310 Jan de Gier Tull en t Waal David Brown 990
311 Jurey van Schajik Harmelen International 644
312 Arie Schalij Nieuwegein Volvo 430
313 Pieter van der Horst Montfoort International 844-s
314 Timon Kromwijk IJsselstein Lamborghini R653
4,5 ton standaardklasse Start: 14.00 uur
401 Berry Terlouw Zijderveld Case 1394
402 Willem Kerkhoff Lopik International 1046
403 John Peters Montfoort John Deere 2650
404 Dirkjan de Jong Lopikerkapel Case 1394
405 Dennis van Rooijen Nieuwegein Ford 7810
406 Alex Verlaan IJsselstein Renault 90-34 TX
407 Ton de Wit Hagestein Ford 7600
408 Ruud Oostendorp Harmelen Fendt 309-C
409 Hennie Nap Benschop Deutz 451 SV
410 Roy Lakerveld Nieuwkoop John Deere 3130 LS
411 Davy de Wit Utrecht Fordt 6410
412 Willem van Wensen Harmelen MB Unimog 406
413 Marieke Booy Lopik International 844-S
414 Frank van Rooijen Nieuwegein Ford 7810
415 Dick van Selm Vleuten International 844 XL
416 Ron Oostendorp De Meern Ford 7000 A
417 Jan Willem van Kekem Lexmond International 946
418 Bart van Engelen Harmelen Case 854 XLA Plus
419 Susanna Terlouw Montfoort International 844-St
420 Lizanne Mandersloot Beerta John Deere 4020
5,5 ton standaardklasse Start: 15.00 uur
501 Gijs Verlaan Harmelen International 956 XL
502 Lennart Verburg Montfoort Valmet 905
503 Floris de With Benschop International 946
504 Richard Vergeer Snelrewaard Fendt 412
505 Don Hoogenboom Montfoort Valtra 6750
506 Christiaan de With Benschop Ford 6640
507 Firma Frank van Rooijen Nieuwegein New Holland TS 135 A
508 Mario van der Elst Zoetermeer John Deere 4040
509 Arjen Verduijn Kamerik Fendt 612 SA
510 Nico Scholman Montfoort Ford 7810
511 Thijs Verhart Montfoort Fendt 313
512 Peter Oberink De Meern International 1056 XL
513 Ronny Scholman IJsselstein International 845 XL
514 Gerco Aantjes Lopik Case 956 XL
515 Jordan Gaikorst IJsselstein New Holland 8160
516 Jelle Treurniet IJsselstein Case Inter 5150
517 Floor de With Benschop Ford County 1164
518 Wim den Haak Schoonhoven Fendt 610-s
7 ton standaardklasse Start: 16.20 uur
701 Jarno Heijdra IJsselstein Claas Ares 696
702 Hans Nedereind t Goy Case Inter 1455 XL
703 Thijs Verweij Linschoten John Deere 6125
704 Herwin Verhoef Lopik Case Inter 1455 XL
705 Gerben de Bruin Kamerik Case Maxxum 5150
706 Martin Sonnevelt Lopik Hurlimann H6130
707 Leone Dekker t Goy Case Inter 1455 XL
708 Freek van Rooijen Utrecht Massey Ferguson 6465
709 Kevin van de Velde Meerkerk Fendt 712
710 Sander Alting De Meern New Holland TM 155
711 Jaqueline Ducroix Herwijnen Ford 9700
712 Ricardo Modder Montfoort Case Inter 1455 XL
713 Henry Scholman Montfoort Case Inter 1455 XL
714 Mike Duivenvoorde Zoeterwoude International 1566
715 Bart Vendrig Montfoort John Deere 6620
716 Wim van der Hoeven Montfoort International 1455 XL
717 Niko Bolk Montfoort John Deere 6800
718 Harm Verlaan Harmelen International 1455 XL
719 Gijs Verlaan Harmelen Case MX 150
720 Martien Treurniet IJsselstein New Holland T6080
721 Martijn Kromwijk IJsselstein White 2-105
722 Anton Rijneveld Woerden International 1455 XL
9 ton standaardklasse Start: 18.00 uur
901 Rex Nerdereind t Goy Case Inter 1455 XL
902 Jan Kreuger Woerden Fendt 820
903 Frits Bolk Montfoort John Deere 7800
904 Stefan Snel Montfoort Fendt 824
905 Rick Eikelenboom Lopik Case Inter 1455 XL
906 Gideon Hoegee Vianen Fendt 818
907 Roy Nedereind Montfoort Fendt 820
908 Wouter van der Horst Montfoort International 5488
909 Jesse Benschop Harmelen New Holland T7.220
910 Wouter Scholman Linschoten New Holland T6080
911 Sjaak van Schaik Harmelen Fendt 724
912 Hein den Hollander Harmelen Fendt 718
913 Ad Lekkerkerker Benschop Ford 8630
914 Roy van Schajik Harmelen John Deere 6150R
915 Erik Boer Giessenburg Fendt 614
916 Wouter Kemper Aarlanderveen Fendt 824

Sport klassen

2,5 ton sportklasse Start: 17.30 uur
201 Johan van Leerdam Lopik Case 1394 D'n David
202 Jeroen van Schaik Woerden MF 6130 Calimero
203 Wouter van Eijden Cothen Landini 9880 Landini 9880
204 Gert ten Brummeler Vinkeveen Ford 5030 Kleine Beer
205 Herman de Leeuw Hoogblokland Zetor 8011 After Shock
206 Bertus van Dijk Cothen International 724 Van Dijkie
207 Arie Zwijnenburg Gouda David Brown 996 Black Phanton
208 Martin Hijkoop Nieuwland Zetor Proxima 120 The Orange Glow
4,5 ton sportklasse Start: 20.00 uur
401 Onno Bruggers Cothen New Holland T8050 JS 8050
402 Michel de Kreij Schelluinen Ford TW 15 Baby Kreij
403 Walter Lorijn Herwijnen Zetor 12011 Oost Blok Schok
404 Henk Gerrits Bemmel Ford 9000 Midnight Blue
405 Aad Boers Krimpen a/d ijssel Deutz Fahr Agro 165 Fahr Ahead
406 Ronald van de Werken Sleewijk Ford 9600 Just Blue
407 Marcel van Dijk Houten Inter 1086 Intermission
408 Kees van Schaik IJsselstein Ford 9000 Blue Devil
409 Jordy Schimmel Maurik International 1086 Boespower
410 Dik van Veldhuizen Ede Deutz Agrotron X710 Secret Power
411 Robert de Kreij Schelluinen Ford 9600 De Blauwe Kreij
412 Janno Heemsbergen Rhenen John Deere 4020 True Power
413 Karel Kok Stolwijk Deutz Fahr DX 6.30 The Gladiator
414 Willem Verploeg Rumpt International 1455 Verploeg
415 Hans Kester IJsselstein Ford 9600 Gas d'r Bi-j
416 Jan Rosenboom Lunteren Valmet 8400 Passion for power
417 Gerold de Wit Utrecht Ford 9600 Flash
418 Gertjan Mandersloot Utrecht John Deere 4020 Sjonnie

Supersport klasse

3,6 ton supersportklasse Start: 19.15
361 Gebr. van Dijk Houten Case MX 150 Radical Roughneck
362 Gebr. van Schaik IJsselstein Ford 9600 Second change
363 Evert van Panhuis Nunspeet Zetor 161.45 Zetor Power
364 Luchel Hofstede Staphorst John Deere 4020 Green Bullit
365 Gebr. van Mourik De Glind Internationaal 1066 De Freek
366 Henrik van Engelen Elburg John Deere 4040 Smokey Deer
367 Harm Grivink Winterswijk Volvo BM 810 Red Rhino
368 Jan Ubak Staphorst Internationaal 1066 Gipsy King
369 Jan de Bruin Putten Ursus 1634 Flying Wheels

Plus klasse

5,5 ton Plusklasse Start: 16.00 uur
551 Rene Huiden Lopik Renault 1451
552 Christa van Eden Venendaal International 1066
553 Timon Kromwijk IJsselstein White 2-105
554 Wouter van der Horst Montfoort International 1246